V Turniej Mikołajkowy Ju Jitsu o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra

03.12.2011r. blisko 160 zawodników startowało w V Mikołajkowym Turnieju Ju Jitsu o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra.Zawodnicy Bydgoskiego Klubu Sztuk Walki pewnie radzili sobie ze swoimi przeciwnikami podczas toczonych przez siebie walk.Wszyscy uczestnicy BKSzW tego turnieju reprezentujący nasz region dotarli do walk o medale.

Większość z naszych zawodników musiała się zmierzyć z trudnymi przeciwnikami.Ich podejście do walki musiało być taktyczne i każdy ruch musiał być przemyślany.Sara Grządziela w wielkim stylu wywalczyła sobie trzecie miejsce.Karol Steckiewicz walczył z cięższym od siebie rywalem aż o 15 kg,lecz nie uległ i stanął na najwyższym  stopniu podium.Paweł Olszak pokazał swoją klasę rzucając przeciwników i sprowadzając ich do parteru.Wreszcie zaowocowało to najwyższym stopniem na podium.Tylko jedną przegraną miał debiutant turnieju Szymon Kosowski.Jestem bardzo zadowolony z wyników ekipy BKSzW i dumny z ich postawy.Osu!