12-14.04.2013r.MP PFK Moszczenica

12-14.04.2013r.w Moszczenicy koło Piotrkowa Trybunalskiego odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Karate. Zawodnicy Bydgoskiego Klubu Sztuk Walki tym razem nie zdobyli medali. Kilka wygranych walk gdy startuje ponad czterystu zawodników to zbyt mało aby walczyć o podium.

Były to zawody jakie przyniosły kolejne doświadczenia dla naszych zawodników. Sara  Grządziela doznała poważnej kontuzji kolana w jakie została parokrotnie kopnięta w walce której wygrała bezwzględnie. Kontuzja ta nie pozwoliła jej aby dalej brać udział w zawodach więc kolejną walkę oddała walkowerem. Zdrowie liczy się najbardziej a nie tylko wygrana za wszelką cenę. To, że nasi zawodnicy w ten sposób podchodzą do startów świadczy o ich wysokim poziomie. Zawody na wysokim poziomie i świetnie przygotowane. Atmosfera w naszej ekipie wyśmienita więc osłodziło to smak porażki i błędów jakich nie dało się uniknąć sędziom. Chociażby w walce Marcina Borkowskiego, który przegrał swoją walkę będąc odpychany w głowę i bezpośrednio po tym przyjął kopnięcie na głowę. Następne zawody w Wiedniu-Austria.Osu!