13.05.2017 Mistrzostwa Województwa Kujawsko Pomorskiego

Wczoraj, Bydgoski Klub Sztuk Walki był współorganizatorem Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego Karate Kyokushin, których głównym organizatorem była Bydgoska Szkoła Karate Kyokushin. Zorganizowalismy je w jednej z sekcji BKSzW Zespole Szkół nr.16 na ul.Koronowskiej w Bydgoszczy. Przeszło 140 zawodników z naszego regionu brało udział w tej imprezie.

Jakub Bujnicki, Mateusz Sztybel oraz debiutant Jędrzej Ksobiak to zawodnicy BKSzW którzy opanowali całe podium w kategorii -46 kg.11-12 lat. Maurycy Wojciechowski swój debiut przypieczętował wywalczonym miejscem na podium w kat. -37 kg.11-12 lat. Pozostali nasi zawodnicy Krzysztof Sokołowski, Amelia Karaszewska, Maksymilian Lewandowski, Jacek Habel, Miłosz Brzechczyn zakończyli swoje zmagania na matach docierając do finałów w kata, jednak bez sukcesów medalowych. Świetne przygotowanie techniczne,kondycyjne i wytrzymałościowe sprawiły, że nasi zawodnicy swoje walki toczyli w bardzo dobrym stylu. Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników. Sempai Romaric Abdoul zadebiutował jako sędzia na zawodach regionalnych. Jego oceny były trafne i sprawiedliwe z czego jestem bardzo zadowolony. Ogromne podziękowania ślę tym wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach i organizacji całego przedsięwzięcia. Bez Waszej pomocy nie dali byśmy rady tak sprawnie wszystkiego zrealizować. Po zawodach spotkaliśmy się w restauracji aby zregenerować swe siły. Osu!


WYNIKI:


Jakub Bujnicki 1 miejsce kat.11-12 lat - 46 kg

Mateusz Sztybel 2 miejsce kat.11-12 lat - 46 kg

Jędrzej Ksobiak 3 miejsce kat.11-12 lat - 46 kg

Maurycy Wojciechowski 3 miejsce kat.11-12 lat - 37 kgNa zdjeciu grupowym od lewej strony stoją :

Sędzia sempai Abdoul Romaric, Jakub Bujnicki, Mateusz Sztybel, Maurycy Wojciechowski, trener BKSzW, Amelia Krajewska, Maksymilian Lewandowski, Jędrzej Ksobiak