Turniej BKSzW Kyokushin Kumite oraz Najsilniejszego Obozowicza BKSzW

Do naszej tradycji weszły turnieje jakie są przeprowadzane na obozie BKSzW.W tym roku ponownie swe boje toczyli nasi zawodnicy podczas rywalizacji w Turnieju BKSzW Kumite Karate Kyokushin.Prawie każdy z małymi wyjątkami wystartował, aby sprawdzić i oczywiście wykorzystać poznane wcześniej techniki kyokushin.

Podział na cztery kategorie wiekowe, bez podziału na kategorie wagowe, nazywamy OPEN.Właśnie w taki sposób rozgrywamy zawody BKSzW.Wiadomo,że bardziej doświadczeni a niejednokrotnie utytułowani zawodnicy już na starcie mają przewagę.Istnieje jednak szansa, że do walk finałowych dostać się może osoba z mniejszym bagażem doświadczeń.Tak też i tym razem się stało, ku naszemu zaskoczeniu, w niższych kategoriach wiekowych.Turniej Najsilniejszego Obozowicza BKSzW jak co roku przyniósł ze sobą wspaniałą zabawę i ostrą rywalizację. Tutaj sprawność i spryt niewątpliwie odgrywają kluczową rolę.Również są konkurencje w jakich mogą zaprezentować się nasi klubowi siłacze.Wszyscy startujący wykrzesywali resztki sił, aby pokonać nie lada konkurencję.Ogromne gratulacje dla wszystkich, którzy podjęli ryzyko rywalizacji, także za potraktowanie tego wyzwania w formie świetnej zabawy.
Dziękuję za wkład i pomoc naszym sempai : Romaric Abdoul,Sławomir Wilcz oraz Janusz Brzószczyk,Karolina Kuich,Paweł Olszak,Michał Sokołowski. Osu!