Turniej BKSzW Kyokushin Kumite, Najsilniejszego Obozowicza oraz piłki nożnej

Turnieje przeprowadzane na obozie BKSzW to nasza tradycja.Z małymi wyjątkami prawie każdy próbował swych sił w Turnieju Kumite Karate Kyokushin.Był w nim podział na kategorie wiekowe bez podziału na wagę zawodników.

Zawodnicy utytułowani i bardziej doświadczeni mają przewagę, jednak istnieje szansa,że do walk finałowych dostać się może także osoba z mniejszym bagażem doświadczeń.Właśnie tym razem tak sie stało.Turniej Najsilniejszego Obozowicza BKSzW to wspaniała zabawa połączona z ostrą rywalizacją.Nie tylko siła odgrywa tutaj kluczową rolę ale również sprawność i spryt uczestników.Wielcy konkurenci mobilizowali do wykrzesania resztek sił aby ich pokonać.Nowością był turniej piłki nożnej z podziałem na drużyny.Waleczność naszych zawodników była godna naśladowania.Ogromne gratulacje dla wszystkich, którzy podjęli ryzyko rywalizacji, także za potraktowanie tego wyzwania w formie świetnej zabawy.

Dziękuję za wkład i pomoc naszym sempai : Romaric Abdoul,Sławomir Wilcz,Robert Jaruszewski,Monika Karaszewska.Dziękuję za wspaniałe zdjęcia jakich autorem jest Michał Sokołowski. Osu!