Mistrzostwa Polski Kata Parami i Fighting Ju Jitsu w Słupsku - październik 2009

10 paździenika 2009 w Słupsku odbyły się 13 MP Seniorów Ju Jitsu Kata Parami oraz Fighting Ju Jitsu. Wzięło w nich udział 140 zawodników z całej Polski. W Słupsku rywalizowali także, jak co roku, zawodnicy z naszego klubu.


Paula Chudzińska i Romaric Abdoul obronili tytuł Mistrzów Polski z ubiegłego roku. Nasi zawodnicy do samego końca nie byli pewni, czy uda im się stanąć na podium, gdyż poziom zawodów był bardzo wysoki i duże znaczenie miała tutaj perfekcja wykonania każdej techniki, począwszy od samego wejścia na matę. Dobrze jest wygrywać, lecz start z myślą obrony tytułu jest jeszcze bardziej stresujący, ponieważ wszyscy oczekują najwyższej precyzji, a sędziowie wypatrują najbardziej błachych błędów. Tym bardziej cieszy nas ten sukces.
Michał Ziółecki startujący w fighting ju jitsu do lat 18 stanął na drugim stopniu podium w kategorii open. Jego walki były zacięte. Pokazał swoją techniczną stronę wyszkolenia, wygrywając swoje walki poprzez duszenia, dzwignie oraz, co nie było dla nas zaskoczeniem, przez nokałt kopnięciem w głowę.

Gratulacje dla naszych zawodników. Osu!