XI Puchar Polski Ju Jitsu Kata Parami oraz Fighting Ju Jitsu w kategorii open

W sobotę 02.10.2010r w Słupsku odbył się XI Puchar Polski Ju Jitsu Kata Parami oraz Fighting Ju Jitsu w kategorii open. W zawodach brało udział blisko 110 zawodników z Polski,Holandii i Niemiec. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał prezydent miasta Słupsk. Nasi zawodnicy zaprezentowali po raz kolejny dobre przygotowanie do zawodów.
Nasza para startująca w kata ju jitsu Paula Chudzińska i Romaric Abdoul tym razem zajęła drugie miejsce na podium. Trzeba dodac ,że przegrali tylko ze względu na jedną wyższą notę punktową ich rywali przy jednakowej liczbie punktów. (Suma wszystkich punktów była taka sama lecz przeciwnicy mieli jeden punkt o wyższej wartości). Takie są przepisy i trzeba się z nimi godzić.
W rywalizacji fighting ju jitsu Piotr Żywczewski  zajął czwarte miejsce. Pokazał wielkiego ducha walki, gdyż nie dał pokonać się tak łatwo swym przeciwnikom a jego  wygrane były w dobrym technicznie stylu.
Ten start motywuje zapewne na przyszłość, gdyż podium jest potwierdzeniem naszej dobrej i ciężkiej pracy w drodze do osiągania sukcesów.
Jak  już przeszło do naszego zwyczaju po zakończonych zawodach pojechaliśmy przywitać się z morzem, najeść się ryb i rzecz jasna nie mogliśmy opuścić stałego punktu programu jakim były gofry.

Gratulacje dla wszystkich startujących zawodników BKSzW.Osu!