Puchar Polskiej Federacji Karate Oyama Top

Blisko 300 zawodników  startowało 18-20 listopada w Andrychowie, gdzie odbył się Puchar Polskiej Federacji Karate Oyama Top. Nasi zawodnicy tym razem nie wywalczyli medali. Lecz waleczne walki mogły się podobać. Przy takiej ilości startujących zawodników duża ilość walk nikogo nie dziwiła(w niższych kategoriach wagowych)Patryk Bojarski zaprezentował dużą wytrzymałość i dobrą technikę. Wreszcie wygrywa swoje walki, choć nie doszedł do podium. Jakub Krzemiński tym razem przegrał walkę ze stresem i to, było głównym powodem jego przegranej w dogrywce. Walka Łukasza Bondela, a zarazem jego debiut w tak prestiżowej imprezie, była wyrównana do momentu, gdy został trafiony na wdechu w brzuch. Tym samym przegrywając możliwość dalszej walki.Gratulacje za ducha walki dla zawodników BKSzW. Osu!

Odwiedziliśmy muzeum zbrodni hitlerowskich w Oświęcimiu. To co można tutaj zobaczyć jest strasznie przygnębiające. Niechaj już nigdy nikt nie musi tak cierpieć. Niechaj nikogo nie dotykają cierpienia wojny pod jakąkolwiek postacią.