AKTUALNOŚCI

Międzynarodowy Obóz Karate Kyokushin Kraków 2019

W Krakowie odbył się Międzynarodowy Obóz Karate Kyokushin.Uczestniczyło w nim 290 osób z 8 krajów.

Więcej…

 

Obóz BKSzW Przyjezierze 2019

Czas każdemu płynie tak samo a jednak te dobre chwile jakoś szybciej mijają. Jesteśmy po kolejnym obozie Bydgoskiego Klubu Sztuk Walki.

Więcej…

 

Konsultacje Ju Jitsu BKSzW Przyjezierze 2019

Od wielu lat zaszczyca nas swoją obecnością Soke Wojciech Malczak.

Więcej…

 

Turniej Najsilniejszego Obozowicza BKSzW oraz piłki nożnej

Turniej Najsilniejszego Obozowicza BKSzW to wspaniała zabawa połączona z ostrą rywalizacją.Nie tylko siła odgrywa tutaj kluczową rolę,a także sprawność i spryt uczestników.

Więcej…

 

Turniej Kumite BKSzW Karate Kyokushin 2019

Prawie każdy próbował swych sił w Turnieju BKSzW Kumite Karate Kyokushin.Turniej ten przeprowadzany jest tylko w podziale na kategorie wiekowe bez podziału na wagę. Stwarza to poważne wyzwanie dla zawodników o mniejszej wadze.

Więcej…

 

Przysięga obozowa BKSzW 2019

Pierwszego dnia jak już od wielu lat,w naszej tradycji jest :"chrzest obozowy". Dotyczy on osób pierwszy raz uczestniczących w naszym obozie.Jedną z atrakcji jest tajny super napój witaminowy.

Więcej…

 

Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin 15.06.2019 Limanowa

W Limanowej trzystu zawodników startowało w VIII Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin.

Więcej…

 

Pokaz BKSzW

Podczas wczorajszego festynu rodzinnego na osiedlu Miedzyń mieliśmy okazję zaprezentować skrawek naszych umiejętności. Dziękuję wszystkim obecnym za pomoc w jego przygotowaniu. Osu!

Więcej…

 

Egzamin Kyokushin 18.05.2019r.

Dzisiaj w naszym klubie odbył się egzamin Karate Kyokushin.Każdy egzamin jest wydarzeniem dla wszystkich, którzy w nim uczestniczą.Także bliscy zdających przeżywają to na swój sposób.

Więcej…

 

Wieliczka 11.05.2019

Sztuki walki cechują się czasami wygraną i przegraną jednak zawsze najważniejsze jest aby się nie poddawać.Z każdej sytuacji można wynieść naukę aby w przyszłości być lepszym, do czego dążymy.

Więcej…

 

Ogólnopolskie Seminarium Ju Jitsu w Bydgoszczy 13.04.2019

Wczoraj po raz kolejny w naszym klubie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Ju Jitsu.Gościliśmy mistrzów znanych i cenionych na całym świecie.

Więcej…

 

VII Ogólnopolski Turniej Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra

W minioną niedzielę blisko 400 zawodników sztuk walki Ju Jitsu,Karate Kyokushin,Karate Tradycyjnego rywalizowało podczas VII Ogólnopolskiego Turnieju Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra.

Więcej…

 

Laser Fight 30.03.2019

Kolejny raz nasi członkowie bawili się wspólnie podczas Laser Fight. Swe "boje" toczyli na ponad 200 metrowej powierzchni.

Więcej…

 
Więcej artykułów…