NASZE SEKCJE

Nasz klub prowadzi kilka sekcji na terenie całej Bydgoszczy. W zależności od tego, kiedy zaistniała dana sekcja, prowadzone są w niej grupy na określonym poziomie zaawansowania. Najwcześniej powstały sekcje w SP nr.17 na ul. Berlinga 17 (Fordon) i ZSz nr 23 na ul. Nakielskiej 273 (Miedzyń), dlatego też aktualnie ćwiczą tam osoby z najdłuższym stażem i posiadające najwyższe stopnie. Nie znaczy to jednak, że nie ma tam grup początkujących.

Poniżej wymienione zostały miejsca, w których są prowadzone sekcje,
godziny zajęć, rodzaje grup i instruktorzy prowadzący treningi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SP nr.17 ul.Gen.A.E.Fieldorfa"Nila"17 (dawna ul.Berlinga) (Fordon)

grupa początkująca
poniedziałek 18:30-19:30 i piątek 19:00-20:00
prowadzący : sempai Romaric Abdoul

grupa średnio-zaawansowana i zaawansowana
poniedziałek 18:30-20:00 i piątek 19:00-20:30
prowadzący : sensei Maciej Tomczak

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Coll.Salesianum ul.Pod Reglami 1 (Fordon)

grupa początkująca
poniedziałek i środa 17:00-18:00

grupa średnio-zaawansowana
poniedziałek i środa 18:00-19:00
prowadzący : sempai Romaric Abdoul

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZSz nr.23 ul.Nakielska 273 (Miedzyń)

grupa początkująca
wtorek i czwartek 19:00-20:00
prowadzący : sempai Sławomir Wilcz,sempai Damian Czułkowski

grupa średnio-zaawansowana i zaawansowana
wtorek i czwartek 19:00-20:40
prowadzący : sensei Maciej Tomczak

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZSz nr.16 ul.Koronowska 74 (Czyżkówko)

grupa początkująca
wtorek i czwartek 17:30-18:30
prowadzący : sempai Damian Czułkowski

grupa średnio-zaawansowana
wtorek i czwartek 17:30-18:30
prowadzący : sensei Maciej Tomczak

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SP nr.14 ul.Żmudzka 12 (Bartodzieje)

grupa początkująca 
środa 18:00-19:00 i piątek 17:30-18:30 

grupa średnio-zaawansowana i zaawansowana
poniedziałek 17:00-18:00, środa 18:00-19:00 (możliwa zmiana w przyszłości na godz. 19:00-20:00)
prowadzący : sensei Maciej Tomczak

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SP nr.9 ul. Bora Komorowskiego 2 (Fordon)

grupa początkująca        
środa 16:30-17:30 i piątek 16:00-17:00
prowadzący :sempai Monika Karaszewska

grupa średniozaawansowana 
poniedziałek i środa 16:00-17:00
prowadzący : sensei Maciej Tomczak


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SP nr.10 ul.Śląska 7 (Okole)

grupa początkująca i średniozaawansowana
wtorek i czwartek 17:15-18:15
prowadzący : sempai Robert Jaruszewski

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SP nr.20 ul.Grabowa 4 (Leśne)

grupa początkująca
poniedziałek i środa 15:30-16:30
prowadzący :  sempai Robert Jaruszewski

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SP 13 ul.Słoneczna 26 (Jary)

grupa początkująca
wtorek i czwartek 16:15-17:15
prowadzący : sensei Maciej Tomczak

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SP nr.43 ul.Łowicka 45 (Brdyujście)

grupa początkująca
wtorek i czwartek 15:30-16:30
prowadzący : sempai Robert Jaruszewski

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SP nr.56 ul.Karpacka 30 (Wzgórze Wolności)

grupa początkująca
poniedziałek i środa 19:00-20:00
prowadzący : sempai Robert Jaruszewski

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZSz nr.22 ul.Opławiec 157 (Opławiec)

grupa początkująca
wtorek i czwartek 16:00-17:00
prowadzący : sensei Maciej Tomczak

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SP nr.19 ul.Kapliczna 7 (Siernieczek)

grupa początkująca
poniedziałek i środa 17:30-18:30
prowadzący : sempai Robert Jaruszewski

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SP nr.20 ul.Kaliska 10 (Leśne)

grupa początkująca
wtorek i czwartek 18:45-19:45
prowadzący :  sempai Robert Jaruszewski